Ples libereckých farností

22.01.2024

Již tento týden se koná znovuobnovená akce, kterou pořádá Arciděkanství Liberec pod záštitou ministra zemědělství pana Marka Výborného. V tombole na Vás čeká jedna z cen věnovaná Římskokatolickou farností Jítrava a tou je pobytový voucher na naší faře. Držíme všem zúčastněným pěsti a těšíme se na výherce!!  

Pravidla a omezení Voucheru:

  • Voucher, který Římskokatolická farnost Jítrava věnovala do soutěže lze uplatnit pouze na ubytování na faře v Jítravě a jeho hodnotou se rozumí ubytování pro max. 2 osoby na délku max. 2 noci ( pouze všední dny). Voucher tedy můžete uplatnit včas, pokud provedete řádnou rezervaci před koncem platnosti Voucheru. Voucher je přenosný, ale k uplatnění Voucheru jej majitel musí označit speciálním kódem, který mu bude zaslán na emailovou adresu.
  • Voucher je bez speciálního kódu neplatný a nevniká tak nárok na výhru.
  • Řádným uplatněním Voucheru jeho platnost zaniká, a to bez ohledu na to, pokud se v budoucnu s ubytovacím zařízením dohodnete na změně nebo zrušení rezervace nebo voucher nevyužijete. V takovém případě nemáme povinnost vám Voucher znovu aktivovat nebo poskytnout jiný.  
  • Voucher lze využít pouze mimo topnou sezónu roku 2024
  • Tento Voucher má omezenou platnost, a proto je potřeba jej uplatnit před uplynutím jeho platnosti, která je stanovena do 31.6.2024. Pokud Držitel Voucheru nestihne Voucher řádně uplatnit do doby jeho platnosti v souladu s těmito podmínkami, Voucher propadá bez nároku na vrácení Ceny Voucheru .
  • Upozorňujeme, že Římskokatolická farnost Jítrava může Voucher odmítnout, pokud byl předložen po uplynutí jeho platnosti, jedná se o kopii nebo v případě byl-li Voucher již vyčerpán.
  • Voucher nelze proplatit ani nahradit jinými službami