Odpočinek a relax

Přinášíme vám odpočinek a relaxaci v šesti nově zrekonstruovaných pokojích a společných prostorech naší krásné fary.

Na perfektním spánku nám záleží, proto u nás najdete vše, co je k němu potřeba. Navíc postele, matrace, deky, polštáře ba i povlečení je vyrobeno v České republice a jsme na to náležitě hrdí! Deky i polštáře jsou ze syntetických materiálů, tedy vhodné pro alergiky. Vše od lžičky až po skříně jsme pro Vás vlastnoručně vybírali. Doufáme, že u nás budete spokojení a užijete si chvilky volna a odpočinku na 100%.
FARNÍ SÁL

Jedná se o původní hlavní farní sál, kde se zachovalo krásné dřevěné obložení. Sál je možné využít jako centrální místnost na setkávání, aktivity a společné stolování. Kapacita sálu je až 40 osob.


FARNÍ KUCHYNĚ

Vedle farního sálu byla vybudována nová plně vybavená moderní kuchyně. Kuchyňské linky jsou navrženy tak, aby v případě různých hostů nebo skupin si mohl každý využít svou kuchyňskou linku. Zde je součástí také velký jídelní stůl.

VSTUPNÍ CHODBA S PORTÁLEM

Při nově vystavěném vstupu do fary se podařilo najít celý zachovalý vstupní portál i s originální datací fary. Jedná se o původní vchod do budovy fary. V původní vstupní chodbě se podařilo zachránit dlažbu, a protože sem nesvítí přímé sluneční světlo, najdete zde obzvlášť v letních měsících příjemný chládek. Proto je zde umístěn relaxační koutek.

FARÁŘOVO APARTMÁ

Cena: 450,-Kč/1 os/2 a více nocí

Komu se kdy poštěstí prožít odpočinek v bývalém pokoji faráře? U nás je to možné. Jedná se o jedinou místnost apartmánového typu. Přijímací místnost s kuchyňským koutem, vlastní ložnice celkem pro 5 osob s možností jedné přistýlky a s vlastním sociálním zařízením.

BONIFÁC

Cena: 390,-Kč/1 os/2 a více nocí

Nově vytvořený rodinný pokoj pro 5 osob s vlastním sociálním zařízením. Z pokoje je krásný výhled na farní zahradu a na lesy. Pokoj sousedí s pokojem Pankrác, a tak se sám nabízel i jeho název Bonifác.

PANKRÁC

Cena: 390,-Kč/1 os/2 a více nocí

Nově vytvořený pokoj po 3 osoby s vlastním sociálním zařízením. Pokoj je v nejklidnější části fary s výhledem na farský kopec a na kostel, který je zasvěcen patronu farnosti a obce sv. Pankrácovi, a proto jsme tento klidný pokoj nazvali právě po něm. Zároveň je tento pokoj při konání svateb na faře připravován pro novomanžele.

BISKUPSKÝ POKOJÍČEK

Cena: 310,-Kč/1 os/2 a více nocí

Jedná se o malý pokojíček pro 4 osoby, kde dříve bývala kachlová kamna a dochoval se zde jediný původní strop z fabionem. Do tohoto pokojíčku si několikrát přijel odpočnout i litoměřický biskup, a tak se tomuto pokoji začalo od devadesátých let minulého století říkat biskupský. Z tohoto pokojíčku je jeden z nejnádhernějších výhledů na kostel sv. Pankráce.

KAPLANKA

Cena: 310,-Kč/1 os/2 a více nocí

Při vstupu do horní části fary je naproti schodišti pokoj pro 3 osoby s názvem Kaplanka. Dříve na faře měl farář k pomoci ve farnosti svého kaplana a ten měl většinou k dispozici pouze jednu jednoduše zařízenou místnost.

ZDISLÁVKA

Cena: 310,-Kč/1 os/2 a více nocí

Největší pokoj v horní části fary je celkem pro 5 osob a je  pojmenován po hlavní patronce naší diecéze a Libereckého kraje svaté Zdislavě. Fara v Jítravě leží přímo na území spojeném se svatou Zdislavou, kam patří zámek Lemberk, kde žila a vychovávala své děti, nebo bazilika minor v Jablonném v Podještědí, kam míří ročně stovky poutníků prosit o její přímluvu za své rodiny.

FRANTIŠEK A KLÁRA

Cena: 280,-Kč/1 os/2 a více nocí

Jedná se o upravené prostory na půdě, které jsou zařízené ve stylu těchto dvou jmen. Svatého Františka a svaté Kláry, kteří žili životem v naprosté chudobě. A tak zde místo přeplácaného roztěkaného luxusu najdete strohost vyváženou útulností. Jedná se o dvě samostatné multifunkční místnosti pro 9 osob, které slouží k odpočinku, relaxaci, odpolední siestě, hrám pro děti či jako čítárna nebo meditační místnost.


V ceně jsou zahrnuty energie, lůžkoviny, ručníky/ osušky, Tv a wifi připojení, parkování na nehlídaném parkovišti. 

Děti do 3 let jsou u nás zdarma bez nároku na lůžko. K zapůjčení je jedna dětská postýlka s příslušenstvím. 

Cena za jednu noc v jakémkoliv pokoji  700,-Kč/ 1os, každá další osoba 500,-Kč/ 1 noc

Při pronájmu celého objektu nás prosím kontaktujte pro individuální kalkulaci. Nebo využijte online rezervaci. 

Svou rezervací souhlasíte s uhrazení zálohy na pronájem pokoje/objektu.


Silvestrovský pobyt:

Cena pronájmu celého objektu, při maximálním počtu 25 osob činní 13. 000,- Kč/objekt /noc, a je limitován na minimálně 3 noci.


Další poplatky:

  • poplatek za psa (menšího plemene)- 150,- Kč/ den, možné jen v pokojích Kaplanka a Farářovo apartmá.
  • poplatky obci dospělá osoba 20,- Kč/ den.
  • parkování v uzamčeném objektu fary 50,-Kč/ den.

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.