Blog

 

Poděkování

16.09.2021

Rádi bychom poděkovali všem hostům za skvělou sezónu, za to jak se krásně

Chcete se dozvědět volné termíny a co je u nás nového, sledujte nás na sociálních sítích. Dozvíte se vše a nebo můžete napište zprávu a mi vám rádi odpovíme :).

Dopravní info

30.08.2021

Dostali jsme se do další etapy a konečně je možné opět vjíždět do obce Jítrava, tak jak jsme byli zvyklí. Žádná omezení a semafor je odsunutý až před konec protihlukové stěny. Autobusy již budou zastavovat na zastávce Jítrava- hlavní silnice. Všem vám přejeme šťastnou cestu k nám nebo zpět do domova :).

Pro nadšené turisty i vyznavače odpočinku a zdravého spánku tady máme pár volných termínů. Přijeďte na faru a vydejte se na super výlety kolem nás, nebo jen odpočívejte a nabírejte sílu do nových dní!

Informace pro všechny hosty co se k nám v posledních týden chystají, máme pro vás upozornění ve změnách dopravy do obce Jítrava. Etapa I. a II. již proběhly a čekají nás Etapa III. : od 15.8.2021 do 29.8.2021 a Etapa IV. : od 29.8.2021 do 14.9.2021. Doprava je řízena semafory a v dopravní špičce se tvoří kolony. Obrňte se...

Ohlédnutí za veletrhem v Lysé N/L, který se opravdu vydařil. Potěšil nás váš zájem o faru i několik poptávek, které vznikly přímo na místě. Proto máme důvod účastnit se těchto akcí a jsem za to moc rádi. Děkujeme pruhu Polabí panu Pavlovi Hlaváčovi a Michaele Bělinové za pozvání. Rádi přijedeme zas :)

Rádi bychom vám představili novinku v podobě pobytových balíčků. Jelikož si uvědomujeme, že dovolenou si je potřeba pořádně užít máme pro vás nabídku 3 variant. Více informací naleznete v sekci balíčky.