Blog

 

Pro nadšené turisty i vyznavače odpočinku a zdravého spánku tady máme pár volných termínů. Přijeďte na faru a vydejte se na super výlety kolem nás, nebo jen odpočívejte a nabírejte sílu do nových dní!

Informace pro všechny hosty co se k nám v posledních týden chystají, máme pro vás upozornění ve změnách dopravy do obce Jítrava. Etapa I. a II. již proběhly a čekají nás Etapa III. : od 15.8.2021 do 29.8.2021 a Etapa IV. : od 29.8.2021 do 14.9.2021. Doprava je řízena semafory a v dopravní špičce se tvoří kolony. Obrňte se...

Ohlédnutí za veletrhem v Lysé N/L, který se opravdu vydařil. Potěšil nás váš zájem o faru i několik poptávek, které vznikly přímo na místě. Proto máme důvod účastnit se těchto akcí a jsem za to moc rádi. Děkujeme pruhu Polabí panu Pavlovi Hlaváčovi a Michaele Bělinové za pozvání. Rádi přijedeme zas :)

Rádi bychom vám představili novinku v podobě pobytových balíčků. Jelikož si uvědomujeme, že dovolenou si je potřeba pořádně užít máme pro vás nabídku 3 variant. Více informací naleznete v sekci balíčky.

Vážení hosté, i nadále je možné využít ubytování na naše faře za účelem služební cesty, nyní s 10% slevoupro zaměstnance i živnostníky! Těšíme se na Vás

Dnes je zelený čtvrtek, den poslední večeře Páně, den jeho zajetí, ale i den odpuštění. Přejeme vám všem krásné a požehnané Velikonoce a plno sildo dalších dní.